16 april 2019 - | Herbert van Daalen
Vereniging Prisma, de koepel van christelijke ontwikkelingsorganisaties, organiseert komende zomer van 10-13 juli een Summer School met als thema: ‘Christelijke Leiders in de Wereld van Morgen’. Deze zomerschool is bedoeld voor christelijke studenten en pas afgestudeerden van het HBO of WO die ambitie hebben om de wereld te verbeteren en hier ook ideeën en oplossingen voor hebben.
In de summerschool komen lectures voorbij met thema’s over ‘leiden vanuit je christen zijn’, ‘inclusie’, ‘klimaatverandering’ en ‘bedrijven en consumenten’. Naast inhoudelijke sessies die bestaan uit een mini-college en interview met een directeur, leider of voorloper binnen het thema, moeten de deelnemers hun ideeën en creativiteit loslaten op een ‘uitdagingsvraagstuk’. Dit vraagstuk gaat in op een concreet en huidig probleem waar de organisaties en bedrijven die zich nu inzetten voor ontwikkeling tegenaan lopen.
“We zien bij onze leden hoe jonge ambitieuze mensen nieuwe energie brengen in de organisaties.” Aldus Haaije Feenstra, directeur. “De bedoeling van deze zomerschool is om ambitieuze en excellente jongeren stil te zetten bij hun rol als christenen en christelijke leiders. Daarnaast willen we ze uitdagen om hun creativiteit en talenten te gebruiken bij het werk tegen armoede, ongelijkheid en klimaatverandering.”
De Summer School heeft plek voor 14 deelnemers. Dit omdat het dit jaar voor het eerst is dat Prisma dit organiseert. “We willen zien of zo’n zomerschool op hoog niveau aanslaat. Dan gaan we kijken of we volgend jaar gaan uitbreiden”. Meer informatie over de Summer School kan gevonden worden op: www.prismaweb.org/nl/summerschool
Bijbehorende downloads
24 november 2023
De ouders van Arnold hebben geen vaste baan. Zijn vader en oudste broers doen hun best en verdienen wat geld met allerlei losse klussen. Arnold heeft op 4-jarige leeftijd kanker gehad en werd voor langere tijd opgenomen in het... Lees meer
10 november 2023
Thema: Vacatures
Stichting HOE zoekt per 1 december of z.s.m. daarna een vrijwilliger met affiniteit voor marketing en fondsenwerving en die meedenkt in de commissie fondsenwerving en publiciteit. Samen met de commissie, een marketeer en het reclamebureau ga je de communicatiestrategie... Lees meer