Bestuur

Voorzitter

Ing. Gerrit Jan van Norel

Nijkerk

Secretaris

Gera Geluk-van de Werken

Huizen

Penningmeester

Drs. Klaas Witteveen

Harderwijk

Lid, Voorzitter Landenteam 1, commissie Onderwijs

Albert Heldoorn

Harderwijk

Lid, voorzitter Landenteam 2

Drs. Gerth Westmaas

Nieuwerkerk a/d IJssel

Lid, voorzitter Jongerencommissie

Martin Holtland

IJsselmuiden

Lid, uitvoering vrijwilligersbeleid

Nelleke ten Kortenaar - Stam

Delfgauw

Lid, Voorzitter commissie Fondsenwerving Publiciteit

Drs. Zeger de Haan

Nijkerk

lid

Drs. Jaap Braaksma

Sliedrecht

Beloningsbeleid Stichting Hulp Oost-Europa:

Buiten de vergoeding van de door hen gemaakte kosten, ontvangen de bestuursleden geen beloning voor hun diensten aan de stichting.

Statuten Artikel 5, lid 21

Bevoegdheden bestuur

Het bestuur is bevoegd te besluiten tot:

  1. het aangaan van overeenkomsten tot het verkrijgen, het vervreemden en het bezwaren van registergoederen;
  2. het aangaan van overeenkomsten waarbij de stichting zich als borg of hoofdelijk medeschuldenaar verbindt, zich voor een ander sterk maakt of zich tot zekerheidstelling voor een schuld van een ander verbindt;
  3. het aanstellen van personeel in dienst van de stichting.
  4. de bij a. en b. bedoelde besluiten zijn onderworpen aan de goedkeuring van de Raad van Toezicht.

Statuten Artikel 6

Raad van Toezicht

Voorzitter

Dr. ir. J. van der Graaf

Huizen

Secretaris

Drs. M. Burggraaf

Ede

C. van Groningen

Delft

Dr. C. Gooijer

Huizen

Ds. J.J. Verhaar

Krimpen aan den IJssel

Medewerkers

Bureaumanager

Drs. Adré Lichtendonk

Fulltime

Communicatie

Herbert van Daalen

Fulltime

Financiën

Marja Meijwaard

Parttime

Jongerenactiviteiten / fondsenwerving

Neelke de Fijter

Parttime

Beloningsbeleid personeel

Het personeel van stichting Hulp Oost-Europa valt onder de CAO van de Protestantse Kerk in Nederland.

Organogram

Vrijwilligers

Betekenis afkortingen:

  • LT1: Landenteam 1
  • LT2: Landenteam 2
  • CGO: commissie gemeenteopbouw
  • OND: commissie Onderwijs
  • CFP: commissie Fondsenwerving en Publiciteit
  • JC: Jongerencommissie
  • LOG: commissie Logistiek
  • RVT: Raad van Toezicht
  • WGM: Werkgroep Moldavië
  • WGO: Werkgroep Oekraïne
  • WGP: Werkgroep Polen
  • WGRM: Werkgroep Roemenië Midden
  • WGRZW: Werkgroep Roemenië Zuidwest
  • WGRO: Werkgroep Roemenië Oost
  • WGS: Werkgroep Servië

LT1, WGS

Margreet Agterhuis

Harderwijk

LT1

Klaas Bos

IJsselmuiden

LT1, OND, WGO

Albert Heldoorn

Harderwijk

LT1, CGO, OND, CFP

Adré Lichtendonk

Putten

LT1

Aalt Mulder

Ede

LT1, CFP, WGP

Gert Wim Stoffer

Wapenveld

LT1

Teen van Wiefferen

Huizen

LT1

Henk Selles

Kampen

LT1

Leo van Kampen

Huizen

LT1, WGO

Jacob Westland

Huizen

LT2

Heino Bakker

Rhenen

LT2, WGRO

Chiel Huizer

Veenendaal

LT2

Wout van de Water

Nijkerk

LT2, Depot

Gerth Westmaas

Nieuwerkerk aan den IJssel

LT2

Menno Zetzema

Lienden

LT2

Jaap Westhuis

Putten

CGO

Gerrit van Dijk

Genemuiden

CGO

Laurens Jan Vogelaar

Den Haag

CGO

Foka van de Beek

Veenendaal

CGO

Bert den Butter

Huizen

Vz OND

Arie Kooijman

Zwolle

OND

Piet Booij

Polsbroek

OND

Gert Cammeraat

Bergambacht

OND

Daan Vogelaar

IJsselmuiden

CFP

Herbert van Daalen

Apeldoorn

CFP

Mark Meuleman

Oene

CFP

Maarten Kleingeld

Nijkerk

JC

Martin Holtland

IJsselmuiden

JC

Els den Hartog

Leerdam

JC

Martin Molenaar

Ouderkerk aan de Amstel

JC

Gerben van Loenen

Gouda

JC

Henk Erkelens

Arnhem

JC

Jacob Meijer

Gouda

Vrijwilliger JC

Nadiah van Geest-Huncks

Maasdijk

Kantoor

Gert Molenaar

Huizen

Kantoor

Frans van Dam

Zeist

Kantoor

Henk Jan Kroeze

Leusden

Kantoor

Bert van Kempen

Lunteren

Kantoor, notulist bestuur

Dineke Vermeulen

Veenendaal

Kantoor

Wil van 't Ooster

Barneveld

Notulist bestuur

Nelly Smits

Nijkerk

LOG, Depot

Jan Groeneveld

Delfgauw

LOG, Depot

Dick Post

Pijnacker

Depot

Euft Kragten

Delft

Depot

Henk Post

Delft

Depot

Jan Schuurman Hess

Delft

Depot

Gerrit Weerheim

Delft

Depot

Hans Rodenburg

Delft

WGM

Ron Bregman

Polsbroek

WGO

Mieke den Boer-Snoei

Nieuwerkerk aan den IJssel

WGO

Stoffel de Ronde

Zoetermeer

WGO

Henri Visser

Hendrik-Ido-Ambacht

WGO

Han Tellegen

Oene

WGO

Coby van der Ham

Veenendaal

WGO

Jaap van der Ham

Veenendaal

WGP

Paul Verkade

Barendrecht

WGP

Wilco van Essen

Emst

WGP

Eric Dijkgraaf

Oene

WGRM

Roeline Peters

Lunteren

WGRO

Simone Dina

Naaldwijk

WGRO

Annemarie Labordus-de Borst

Veenendaal

WGRZW

Jannemarie Breen

Sommelsdijk

WGRZW

Marjet Boer-van den Brink

Putten

WGS

Ria Wormsbecher

Harderwijk

Zangavonden

Gerrit Zetzema

Putten

Verkoop kaarten

Henk Versluis

Veenendaal

Vrijwilliger project diaconaat

Aart Peters

Barneveld

Vrijwilliger

Annelies Verhage

Huizen

Comité van aanbeveling

voorzitter van het college van bestuur Hogeschool Arnhem-Nijmegen (HAN)

Dr. C. Boele

Overberg

Directeur Evangelische Hogeschool Amersfoort

Drs. E. van Dijk

Veenendaal

Voorzitter Gereformeerde Zendingsbond (GZB)

Drs. K. van Meijeren

Ede

Predikant hersteld hervormde gemeente Opheusden

Ds. J. den Ouden

Opheusden

Zelfstandig adviseur

Dr. S. Post

Gorinchem

Voorzitter college van bestuur Hogeschool Driestar Educatief Gouda

Drs. R. Rottier

Bodegraven

Algemeen Secretaris Gereformeerde Bond

Drs. P. Vergunst

Apeldoorn

Voormalig directeur Hervormd Gereformeerde JeugdBond, programmamanager van het jeugdwerk van de Protestantse Kerk in Nederland

Drs. H. van Wijnen

Nieuwegein

Christelijk gereformeerd predikant; lid van het Deputaatschap Buitenlandse Kerken binnen de Christelijk Gereformeerde Kerken

Ds. D. van der Zwaag

Veenendaal