18 april 2016 - | Herbert van Daalen
“Hulp Oost-Europa heeft een Triple A-rating en wel in drie oudgedienden”, zei bestuurlid Zeger de Haan, zaterdag 16 april 2016, tijdens de jubileumbijeenkomst van HOE. Drie mannen van het eerste uur kregen uit handen van hem het eerste magazine in de nieuwe stijl: Aad de Boo, Aalt Mulder en Albert Heldoorn.
In de Regenboog in Harderwijk werd ‘s middags stilgestaan bij 40 jaar HOE. Bestuurslid Albert Heldoorn presenteerde een terugblik met als titel ‘Wat was’. Vrijwilliger Jannemarie Breen ging in op het thema ‘Wat is’.
Ds. János Bencze vertelde over zijn werk als ziekenhuispastor in kinderziekenhuis ‘Bethesda’ in Budapest. “We zijn dankbaar voor alle steun die we gekregen hebben uit Nederland.”
Na de pauze gaven pianist István en zangeres Csilla Czövek een schitterend minconcert. István is de zoon van wijlen ds. Olivér Czövek, een van de eerste contactpersonen van HOE.
24 november 2023
Arnold, een 12 jarige jongen, woont samen met zijn ouders en 4 broers in Kibed. Soms krijgen de vader en de oudste jongens een tijdelijk baantje en verdienen ze wat geld. Maar de ouders van Arnold hebben geen vaste... Lees meer
10 november 2023
Thema: Vacatures
Stichting HOE zoekt per 1 december of z.s.m. daarna een vrijwilliger met affiniteit voor marketing en fondsenwerving en die meedenkt in de commissie fondsenwerving en publiciteit. Samen met de commissie, een marketeer en het reclamebureau ga je de communicatiestrategie... Lees meer